آموزش بازاریابی اینترنتی

مقالات و آموزش های مربوط به حوزه کسب و کار اینترنتی

آموزش بازاریابی اینترنتی

مقالات و آموزش های مربوط به حوزه کسب و کار اینترنتی

بایگانی

۱ مطلب در خرداد ۱۴۰۲ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۹:۵۸ ق.ظ

دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان

دستگاه ذخیره شماره مشتری امین یک راه ساده برای ثبت شماره موبایل مشتری است . عملکرد دستگاه ذخیره شماره امین با استفاده از وایفای بوده و نیاز به هیچ گونه وسیله‌ی جانبی ندارد . تمامی شماره های وارد شده‌ی مشتریان , داخل پنل دستگاه , ذخیره شده و میتوان از طریق آن پیامک ارسال نمود . با وارد کردن شماره داخل دستگاه ثبت شماره موبایل , پیامک خوش آمدگویی برای مشتری ارسال شده که میتواند اطلاعات فروشگاه و همچنین لینک صفحات مجازی فروشنده باشد . همچنین امکان ارسال نظرسنجی , دریافت تاریخ تولد مشتری و ارسال پیامک اطلاع رسانی به مشتریان داخل این دستگاه ذخیره شماره موبایل وجود دارد . امکان ویرایش و افزودن شماره مانند یک دفترچه تلفن برای شماره های ذخیره شده نیز فراهم میباشد .

 

مـزایـای اسـتفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان

باشگاه مشتریان و افزایش فروش

یک منبع بزرگ سرمایه گذاری در بلند مدت برای شماست ، که می توانید با سناریو امتیاز گیری و تخفیف که در یک حساب کاربری به مشتری خود اختصاص می دهید ، از مشتری خود یک بازایاب برای کسب و کارتان بسازید و اهرم های آن کارت هدیه و کارت عضویت باشگاه می باشند ، که میتوانند با ابزار هایی مانند کد تخفیف ، تاریخ تولد ، سالگرد ازدواج ، اطلاع رسانی ها و قرعه کشی و ... همراه شوند .

 

کارت هدیه = درآمدزایی

کارت هدیه 100% مشتری را وادار به خرید های بعدی می کند ، برای مثال می توانید یک کارت 50 هزار تومانی برای مدت 1 ماه یا بیشتر ایجاد کنید. حالت دوم خرید کارت هدیه می باشد ، یعنی مشتری برای دادن هدیه به یک شخص سوم به جای خرید کالا از شما کارت هدیه می خرد ، مانند کارت هدیه بانک ها ؛ در واقع پول مشتری قبل از خرج شدن به عنوان سرمایه نزد شما می ماند . این کارت ها نیازی به چاپ شدن ندارند .

 

تصویر کارت ویزیت در گالری موبایل

یک تجارت پر سود نیازمند کاهش هزینه های اضافی ست ، چاپ کارت ویزیت ، کاتالوگ و ... از آن جمله است .می می پلاس می تواند تصویر کارت ویزیت ،کاتالوگ، کلیپ ، فایل و … را به گالری موبایل ارباب رجوع ارسال کند که این فرایند کمک بسیاری در کاهش هزینه ها ست و همچنین کسب و کار شما در گالری مشتری نیز ماندگار خواهد بود

 

مشتری حضوری یک فالوور واقعی

با استفاده از این مزیت می توانید مطالبی را که (پست ، استوری ، لایو ، پاکدست و...) در شبکه های اجتماعی کسب و کارتان منتشر می نمایید را به مشتریان حضوری آنی و خودکار ارسال نمایید. این امکان یکی از بهترین راهکار های افزایش دنبال کنندگان از مشتریان حضوری و تعداد بازدید کنندگان مطالب منتشر شده می باشد و همچنین در وقت شما صرفه جویی خواهد شد

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ خرداد ۰۲ ، ۰۹:۵۸
Ali Hatami